Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1189
Stary 17.08.2008, 17:15
Kijek napisał(a):Wyświetl post
Transfery: dwa na plus: Iwański + Descarga (w ciemno), + Rocki ale to psychologicznie cos podonego jak Kucharski dwa lata temu, niestety kupa.
a ja sie troszeczkę dziwiłem takiej ilości transferów do Legii, fajnie wprowadzał Urban w tamtym roku młodych czego wam zazdrościłem i co mnie lekko wku.. bo z tego to bardziej my słyneliśmy w przeszłości (dawnej) a Legia nie musiała tego robić, a taka ilość transferów jednak nie co blokuje młodych a jakości nie podnosi.

a Szul to swoja drogą
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 17.08.2008 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując