Kijek napisał(a):

|
Transfery: dwa na plus: Iwański + Descarga (w ciemno), + Rocki ale to psychologicznie cos podonego jak Kucharski dwa lata temu, niestety kupa.
|
a ja sie troszeczkę dziwiłem takiej ilości transferów do Legii, fajnie wprowadzał Urban w tamtym roku młodych czego wam zazdrościłem i co mnie lekko wku.. bo z tego to bardziej my słyneliśmy w przeszłości (dawnej) a Legia nie musiała tego robić, a taka ilość transferów jednak nie co blokuje młodych a jakości nie podnosi.
a Szul to swoja drogą