Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1186
Stary 17.08.2008, 17:03
Coś mi się wydaje że w tym sezonie będziemy walczyć o mistrza z drużyną na L ale nie będzie to Legia tylko Lech szczerze trzeba przyznać że trafili idealnie jeśli chodzi o transfery sprowadzili piłkarzy dokładnie na te pozycje które potrzebowali. Mam nadzieję że Lech powalczy w pucharach o bezcenne punkty dla naszych polskich klubów bo Legia już raczej ma pozamiatane po pierwszym meczy z FK Moskwa.
Odpowiedz cytując