flamengista napisał(a):

Chwileczkę. Jest ponoć młody, obiecujący (?) trener podkupiony Wiśle.
I obiektywnie - najsilniejszy na papierze skład w lidze. Legia jako jedyna ma równorzędnych 2 zawodników na każdą pozycję. Uważam, że jeśli z tym potencjałem nie wygracie ligi, to będzie kompromitacja.
|
tez tak uwazam.
Jak widac nadal za mało.
Za fizyczne przygotowanie odpowiedzialny jest Szul. i niestety - kaszana. zero zmiany tempa przyspieszenia.
Transfery: dwa na plus: Iwański + Descarga (w ciemno), + Rocki ale to psychologicznie cos podonego jak Kucharski dwa lata temu, niestety kupa.
Biegaja Giza i Roger bez formy a na ławce siedzi dwóch ostatnich ktorym jeszcze zalezy - Szałach i Rocki.
Do obrony kupa z transferami - Arbolede nie walczylismy, Hernani tez zaraz gdzies pojdzie. Na lewej obronie gra łamaga.
Pomoc - obiektywnie nazwiskami bardzo mocna, niestety kompletnie zero obecnie.
Atak - mamy Arrue bedzie dobrze

(ironia jakby ktos nie wiedzial)