Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 17.08.2008, 17:01
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Chwileczkę. Jest ponoć młody, obiecujący (?) trener podkupiony Wiśle.

I obiektywnie - najsilniejszy na papierze skład w lidze. Legia jako jedyna ma równorzędnych 2 zawodników na każdą pozycję. Uważam, że jeśli z tym potencjałem nie wygracie ligi, to będzie kompromitacja.
tez tak uwazam.
Jak widac nadal za mało.
Za fizyczne przygotowanie odpowiedzialny jest Szul. i niestety - kaszana. zero zmiany tempa przyspieszenia.
Transfery: dwa na plus: Iwański + Descarga (w ciemno), + Rocki ale to psychologicznie cos podonego jak Kucharski dwa lata temu, niestety kupa.
Biegaja Giza i Roger bez formy a na ławce siedzi dwóch ostatnich ktorym jeszcze zalezy - Szałach i Rocki.

Do obrony kupa z transferami - Arbolede nie walczylismy, Hernani tez zaraz gdzies pojdzie. Na lewej obronie gra łamaga.

Pomoc - obiektywnie nazwiskami bardzo mocna, niestety kompletnie zero obecnie.

Atak - mamy Arrue bedzie dobrze (ironia jakby ktos nie wiedzial)


uderz w puchara
Odpowiedz cytując