Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1182
Stary 17.08.2008, 16:51
Lech stworzyl pol sytuacji i prowadzi 2-0 ,poprostu graja o 2 tempa szybciej o Jagi i to wystarcza zeby wygrywac.
Odpowiedz cytując