Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 17.08.2008, 16:41
zal tylko kibicow ktorych ITIoci chca za wszelka cene zniszczyc.


po meczu pytanie czemu Legia przegrala
- wladze Legii : bo kibice Legii byli za glosni




:|
Odpowiedz cytując