Lech sie meczy poki co z Jagusia

Ale wczoraj my tez sie meczylismy z Brudnymi Koszulami a jak sie skonczylo to wiadomo.
Legia udawadnia ze trener Urban bedzie mogl zostac kolejnym asystentem w Reprezentacji bez ogladania sie na zobowiazania wobec eLki
PS. No i sie powtorzylo..Jaga miala szanse a ola strzela Lech. 1-0.