Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 17.08.2008, 16:21
Lech sie meczy poki co z Jagusia Ale wczoraj my tez sie meczylismy z Brudnymi Koszulami a jak sie skonczylo to wiadomo.
Legia udawadnia ze trener Urban bedzie mogl zostac kolejnym asystentem w Reprezentacji bez ogladania sie na zobowiazania wobec eLki

PS. No i sie powtorzylo..Jaga miala szanse a ola strzela Lech. 1-0.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 17.08.2008 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując