firstborn napisał(a):

no i lobodzinski. malem nadzieje, na prawde wierzylem w tego goscia,ale kurde jak dla mnie w nastepnym meczu od pierwszej minuty powinien grac malecki
|
Małecki?Żeby jeszcze gorzej było?Łobodziński czasem zagra jeszcze jakąś dobrą piłke,a po Małeckim nic dobrego spodziewać się nie można...