Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.08.2008, 14:06
Czy ja wiem czy to niespodzianka.
Można było się tego spodziewać moim zdaniem.

West Ham – Wigan 2:1
[1:0] D. Ashton 3’
[2:0] D. Ashton 10’
[2:1] A. Zaki 47’


Fajny mecz, mimo, że w drugiej połowie WHU dał się zamknąć w swojej połowie.
Prawdziwe show Ashtona. Szkoda tylko, ze znowu złapał jakąś kontuzję
Ostatnio edytowane przez Krissu : 17.08.2008 o godz. 14:10.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując