Czy ja wiem czy to niespodzianka.
Można było się tego spodziewać moim zdaniem.
West Ham – Wigan 2:1
[1:0] D. Ashton 3’
[2:0] D. Ashton 10’
[2:1] A. Zaki 47’
Fajny mecz, mimo, że w drugiej połowie WHU dał się zamknąć w swojej połowie.
Prawdziwe show Ashtona. Szkoda tylko, ze znowu złapał jakąś kontuzję
