Wyświetl pojedynczy post
Slayer666
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.08.2008, 13:23
Ktoś tu napisał, że Tottenham to angielski Lech... Zaczęli podobnie:
Middlesbrough FC 2:1 (1:0) Tottenham Hotspur
Wheater (71),Mido (86) - Huth (90-sam.)

Drugą niespodzianką jest chyba Everton- Blackburn, przegrany przez The Toffees 2:3. Oglądał ktoś? Pewnie mecz przedni. Jak każdy zresztą w lidze angielskiej... I jak tu można po takich meczach, jak chociażby Arsenal- West Brom. emocjonować się spotkaniem Bełchatowa z Piastem? Ach. A dziś Forza ManCity!
Odpowiedz cytując