Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
3111
17.08.2008, 12:58
spoko... jak 29-go wylosujemy w puefa jakichś rywali dających nazdzieję na podjęcie walki to pewnie zrobimy transfery...
Żartowałem...
arti