Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 17.08.2008, 11:24
Trzeba płacić opłatę aktywacyjną jeśli chce się wziąć multipakiet Canal+?Ile ona wynosi?Jeśli chce wynająć od nich dekoder (od c+) dostaje się antenę czy trzeba kupić osobno?

Ile bym musiał zapłacić (chodzi tu o abonament, wynajem dekoderu, ewentualną aktywacje i inne cuda) za multipakiet canal+ z tą nową promocją co jest.Chodzi o podliczenie wszystkich kosztów w umowie na 12 miesięcy (płatne z góry w obu pakietach: w tym z 4 kanałami i w tym drugim z 6 [w tym 2 HD]).Może ktoś z Was kupował niedawno, jeśli tak to proszę o podzieleniem się tą informacją, może być na pw
I
Odpowiedz cytując