Temat
:
[2. kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 16.08.2008, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?
Offline
#
127
17.08.2008, 11:21
Mam nadzieję, ze to nic poważnego
kądzikowski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kądzikowski