Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
89
17.08.2008, 10:48
dzisiaj 22
zaczynamy tradycyjnie kalambury pokój ten sam
Edit: mam nowe konto: pzm1906
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 17.08.2008 o godz. 11:22.
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem