Gordian napisał(a):

No gorzej to już ciężko żebyśmy trafili 
Tak patrząc na tą listę to tylko pierwsza trójka (Milan, Sevilla, Vamncia) wydaja się poza zasięgiem, reszta jak najbardziej do powalczenia. Mi osobiście marzyłby się Ajax.
|
Tez bym chetnie zobaczyl Wiselke w akcji z Ajax'em zwlaszcza, ze oni teraz graja kaszane i sa w naszym zasiegu. A tak z bardziej optymistycznych druzyn to Omonia Nikozja :]