Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2368
Stary 17.08.2008, 08:04
Gordian napisał(a):Wyświetl post
No gorzej to już ciężko żebyśmy trafili
Tak patrząc na tą listę to tylko pierwsza trójka (Milan, Sevilla, Vamncia) wydaja się poza zasięgiem, reszta jak najbardziej do powalczenia. Mi osobiście marzyłby się Ajax.
Tez bym chetnie zobaczyl Wiselke w akcji z Ajax'em zwlaszcza, ze oni teraz graja kaszane i sa w naszym zasiegu. A tak z bardziej optymistycznych druzyn to Omonia Nikozja :]
Odpowiedz cytując