sandomingo napisał(a):

Wisełka grała mecz na boisku trzeciej drużyny ubiegłego sezonu po wyczerpującym fizycznie i psychicznie spotkaniu w Barcelonie.
Trener ma do dyspozycji tak naprawdę 12,5 zawodnika.
Wisełka wygrała pewnie 2:0.
Czego chcieć więcej?
Czy naprawdę jest powód żeby narzekać?
|
Nie przesadzaj, z tą pewną wygraną, bo pierwsza połowa była zdecydowanie dla Polonii. Poza tym jeszcze z Groclinu odchodzili tacy piłkarze jak Rocki, Sikora i Kumbev, którym to głównie zawdzięczają to 3. miejsce.
A czego chcieć więcej? Żeby trener miał do dyspozycji conajmniej 16 bardzo dobrych piłkarzy. Szlag mnie trafia jak widzę co ten gość potrafi zrobić z tym co ma i jak pomyślę, co mógłby zrobić z tym co chciałby (i mógłby, gdyby nie jakieś sku*wysyny na górze) mieć, ale to już rozkminka na inny temat. Generalnie mecz bardzo fajny biorąc pod uwagę to, że 3 dni temu graliśmy z jedną z najlepszych drużyn świata. A i jeszcze jeden oftopik

. W II lidze nie było rok temu dobrych piłkarzy (nie licząc Lewandowskiego?) to ku*wa gdzie wtedy grał Mąka jak nie w II lidze właśnie?
