Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
87
17.08.2008, 00:41
ogólnie było kilka dobrych momentów
że już nie wspomne o chłopskim rozumie i odpowiedzi "kaktus"
szczególne pozdrowienia dla kądzikowskiego!
KMWTW
Edit: jak by ktoś chętny na makao to pokój pumpyleje.
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 17.08.2008 o godz. 00:45.
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem