Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 17.08.2008, 00:41
ogólnie było kilka dobrych momentów że już nie wspomne o chłopskim rozumie i odpowiedzi "kaktus"
szczególne pozdrowienia dla kądzikowskiego! KMWTW

Edit: jak by ktoś chętny na makao to pokój pumpyleje.
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 17.08.2008 o godz. 00:45.
Odpowiedz cytując