Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 17.08.2008, 00:23
Pytałeś się o zgodę, czy możesz mnie cytować Do sądu Ci podam o odszkodowanie!!

Chwalić się nie będę, kto wygrywał, bo nie ma czym. Jestem skromny i o swoich osiągnięciach sam mówić nie będę

Ps. Dobra była akcja kiedy hasłem było Disco Polo... a gdy wpisało się POLONIA wyskakiwało 'odpowiedź bliska poprawnej' szkoda, że nie zrobiliśmy screena

Pozdro dla KURNIKOWCÓW!
Odpowiedz cytując