Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1148
Stary 16.08.2008, 23:12
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
jak z tego co wiem spora liczba naszych kibiców dotarła w czasie jej trwania lub pózniej

Cytat:
(...)Czeka nas z całą pewnością bardzo smakowity weekend. Wprawdzie – jak pisaliśmy już wcześniej – do Bytomia nie pojedziemy, ale praktycznie wszystkie nasze krajowe zgody grają swoje mecze na Górnym Śląsku. Lechia zagra w sobotę w Chorzowie, Miedzianka zagra w Tychach, a Motor w Jastrzębiu. Wyłamała się tylko Wisełka, która zagra w Warszawie z miejscowym Groclinem.
(...)
fanslask.aha.pl
Odpowiedz cytując