SZYMEK_TSW napisał(a):

A o co ci dokładnie chodzi ? bo jakiś niekumaty jestem, fakt oglądałem kilka minut ten mecz i jesli chodzi o doping to non-stop praktycznie ciupali nam i Śląskowi....ale kibiców Śląska nie było....
Coś podobnie Polonia która ciupała chyba tylko w początkowej fazie pierwszej połowy, jak z tego co wiem spora liczba naszych kibiców dotarła w czasie jej trwania lub pózniej
|
Ja widziałem jak jakis bytomski oszołom z trybun rzucał 2 razy kamieniem w Sotirovica ale na szczęście nie trafił! Moze o to chodziło. (Liga +)