WiselkaMLP napisał(a):

|
wpisuje w oknie rozmowy a tam mi wyskakuje ze nie moge pisac bo jestem w trakcie rysowania
|
Jak rysujesz to nie możesz pisać. Tylko musisz rysować hasło!!
Ale Ty nie musisz wpisywać, co to było za hasło! Jak ktoś odgadnie to 'bot' pokazuje, że dana osoba odgadła.