Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 16.08.2008, 22:16
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
wpisuje w oknie rozmowy a tam mi wyskakuje ze nie moge pisac bo jestem w trakcie rysowania
Jak rysujesz to nie możesz pisać. Tylko musisz rysować hasło!!

Ale Ty nie musisz wpisywać, co to było za hasło! Jak ktoś odgadnie to 'bot' pokazuje, że dana osoba odgadła.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 16.08.2008 o godz. 22:20.
Odpowiedz cytując