Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Polly
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline
#
75
16.08.2008, 21:03
w0lno.
napisał(a):
A wiesz, że chcę. Jakby mnie nie było punktualnie o 22:30, to nie zaczynajcie beze mnie
to po 1.
Po 2 - nie macie ze mną szans, choć dziś jestem w słabszej dyspozycji, to i tak Was rozwalę
Paulina... na Twój temat pozwól, że nie będę się wypowiadał
Ehh... całej połowy przez Ciebie nie obejrzałem i co zrobiłaś!?
EDIT: Ja mam taki sam nick jak na forum.
dlaczego
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !!
Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Polly
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Polly
Odwiedź stronę domową użytkownika Polly!
Znajdź inne posty napisane przez Polly