Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 16.08.2008, 21:02
No to był Brozio Show Szacuneczek ...
Gra pozostawiał jednak troche do życzenia ale myśle ze w nastepnych kolejkach będzie lepiej a i może z Barcą ugramy jakis remis.
Oprócz Brożka nieźle grał Jirsak i wg. mnie jeszcze Zieńczuk.
Zobaczymy jak jutro nasza legijna "brac" sobie poradzi ale lidera Wisełko mamy . !