No to był Brozio Show

Szacuneczek ...

Gra pozostawiał jednak troche do życzenia ale myśle ze w nastepnych kolejkach będzie lepiej a i może z Barcą ugramy jakis remis.
Oprócz Brożka nieźle grał Jirsak i wg. mnie jeszcze Zieńczuk.
Zobaczymy jak jutro nasza legijna "brac" sobie poradzi ale lidera Wisełko mamy . !