Paulinka_WKS napisał(a):

w0lno. chcesz coś powiedzieć ?
|
A wiesz, że chcę. Jakby mnie nie było punktualnie o 22:30, to nie zaczynajcie beze mnie

to po 1.
Po 2 - nie macie ze mną szans, choć dziś jestem w słabszej dyspozycji, to i tak Was rozwalę
Paulina... na Twój temat pozwól, że nie będę się wypowiadał

Ehh... całej połowy przez Ciebie nie obejrzałem i co zrobiłaś!?
EDIT: Ja mam taki sam nick jak na forum.