Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.08.2008, 19:48
Paulinka_WKS napisał(a):Wyświetl post
w0lno. chcesz coś powiedzieć ?
A wiesz, że chcę. Jakby mnie nie było punktualnie o 22:30, to nie zaczynajcie beze mnie to po 1.
Po 2 - nie macie ze mną szans, choć dziś jestem w słabszej dyspozycji, to i tak Was rozwalę

Paulina... na Twój temat pozwól, że nie będę się wypowiadał
Ehh... całej połowy przez Ciebie nie obejrzałem i co zrobiłaś!?

EDIT: Ja mam taki sam nick jak na forum.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 16.08.2008 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując