pan Dudi napisał(a):

|
Czy Wy jeszcze nie pojęliście, że nie będzie transferów do klubu? Przecież to widać gołym okiem ku*wa, że biorą nas na przeczekanie co chwilę ogłaszając nowe nazwisko/ zapraszając kogoś na testy itp, ale to przecież pewne, że z Hernaniego nic nie będzie. A za pół roku widząc co się dzieje odejdzie Brożek, za kolejne pół Boguski i Piotrek Brożek, może Głowa jeśli dojdzie do siebie i coś pogra i jest po wszystkim. Niestety ja tak to widzę.
|
nie ma sianka
nie ma kupowanka
gorsze jest to że w MEsie
i juniorach niema też potencjalnych zastępców
bo z mistrzowskiego składu naszych młodych ubyli już: Jarosiński, Łapuszek, Bik, Rygielski, Kubowicz, Smółka, Jacek
siedmiu
i ani jeden do składu lub na ławkę

pierwszej drużyny
i to jest zdecydowanie gorsze niż kolejne transfery i kolejne asiory z 400 tys euro rocznego kontraktu