atomek21 napisał(a):

|
Już posadził go na ławce w meczu z West Brom. Ja jeszcze bardziej liczę na Aarona Ramseya.
|
Ja też nie tyle co liczę, a po prostu wydaje mi się, że Ramsey będzie więcej szans dostawać i szybciej wejdzie do drużyny.
No i pierwszy mecz w nowym sezonie Arsenal skromnie wygrywa 1-0. Nasri strzela gola.. będą z niego ludzie
