Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.08.2008, 14:45
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
Już posadził go na ławce w meczu z West Brom. Ja jeszcze bardziej liczę na Aarona Ramseya.
Ja też nie tyle co liczę, a po prostu wydaje mi się, że Ramsey będzie więcej szans dostawać i szybciej wejdzie do drużyny.
No i pierwszy mecz w nowym sezonie Arsenal skromnie wygrywa 1-0. Nasri strzela gola.. będą z niego ludzie
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując