Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.08.2008, 14:21
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
ja jak zwykle trzymam kciuki za Arsenal, ciekaw jestem jak będą sobie radzić bez Flaminiego i Hleba
myślę, ze Wenger jakoś to poukłada

piłkarzem na którego radzę wam zwrócić uwagę jest Jack Wilshere, 16 lat, koleś jest niesamowity, jest szansa, że Wenger będzie go powoli wprowadzać do składu
Już posadził go na ławce w meczu z West Brom. Ja jeszcze bardziej liczę na Aarona Ramseya.
Odpowiedz cytując