luke1906 napisał(a):

ja jak zwykle trzymam kciuki za Arsenal, ciekaw jestem jak będą sobie radzić bez Flaminiego i Hleba
myślę, ze Wenger jakoś to poukłada
piłkarzem na którego radzę wam zwrócić uwagę jest Jack Wilshere, 16 lat, koleś jest niesamowity, jest szansa, że Wenger będzie go powoli wprowadzać do składu
|
Już posadził go na ławce w meczu z West Brom. Ja jeszcze bardziej liczę na Aarona Ramseya.