Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 16.08.2008, 13:54
toomeq napisał(a):Wyświetl post
no nawet nie spodziewałem się że wśród forumowiczów gra tylu w literaki chętnie sie dopisze do jakiegoś turnieju! nick na kurniku dokładnie taki sam jak tutaj
pozdr
czytałeś temat raz tylko grał ktoś w literaki
jest ktoś chętny na makao/kalambury/piłke
Odpowiedz cytując