toomeq napisał(a):

no nawet nie spodziewałem się że wśród forumowiczów gra tylu w literaki chętnie sie dopisze do jakiegoś turnieju! nick na kurniku dokładnie taki sam jak tutaj
pozdr
|
czytałeś temat

raz tylko grał ktoś w literaki

jest ktoś chętny na makao/kalambury/piłke
