Temat
:
Barclays Premiership 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
Od: 09.2003
Offline
#
24
16.08.2008, 13:05
małolatTS
napisał(a):
Nasri wydaje się bardzo dobrym posunięciem po stracie Hleba. Jednak Premiership jest specyficzną ligą, nie dla wszystkich zawodników. Fabregasowi się udało także czemu miałoby się nie powieźć młodemu Francuzowi
. Przekonamy się już za niedługo. Pierwszy test jutro
Już chyba zdał ten pierwszy egzamin. Potrzebował 4 minuty
Jeśli ktoś nie może oglądać, polecam
>>> tekstową relację na żywo
www.historiawisly.pl
dorotja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dorotja
Znajdź inne posty napisane przez dorotja