Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.08.2008, 13:05
małolatTS napisał(a):Wyświetl post
Nasri wydaje się bardzo dobrym posunięciem po stracie Hleba. Jednak Premiership jest specyficzną ligą, nie dla wszystkich zawodników. Fabregasowi się udało także czemu miałoby się nie powieźć młodemu Francuzowi . Przekonamy się już za niedługo. Pierwszy test jutro
Już chyba zdał ten pierwszy egzamin. Potrzebował 4 minuty Jeśli ktoś nie może oglądać, polecam >>> tekstową relację na żywo
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując