Mareq napisał(a):

|
Który organ RFN wystosował jakiekolwiek roszczenia terytorialne względem RP ?
|
Niech organy RFN zrobią coś z tym po swojej stronie...
Cytat:
|
Co do pozwów , to jest to nic innego jak pierdzenie starych zawistnych śmierdzieli z problemami gastrycznymi .
|
Mówisz jakby problem nie istniał. Taka żółć nie jest żadną argumentacją, tylko bagatelizowaniem czegoś, co mąci piekny obraz integracji (a wiec oddania sie pod jurysdykcje europejskich trybunalow).
Cytat:
|
Jak już kiedyś pisałem , banda wariatów i krzykaczy . Jedyne co mogą wywołać ich działania , to poirytowanie .
|
Czy wariaci i krzykacze mogą wynajmować najlepsze kancelarie adwokackie? Mogą. Więc dlaczego ich bagatelizujesz? Rząd Niemiecki powinien ich ukrócić. A że nie mogą nikomu zabronić walczyć w sądzie, to musieliby przejąć na siebie odszkodowania. Nie zrobią ani pierwszego ani drugiego, więc problem istnieje.