Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1689
Stary 16.08.2008, 10:12
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Który organ RFN wystosował jakiekolwiek roszczenia terytorialne względem RP ?
Niech organy RFN zrobią coś z tym po swojej stronie...

Cytat:
Co do pozwów , to jest to nic innego jak pierdzenie starych zawistnych śmierdzieli z problemami gastrycznymi .
Mówisz jakby problem nie istniał. Taka żółć nie jest żadną argumentacją, tylko bagatelizowaniem czegoś, co mąci piekny obraz integracji (a wiec oddania sie pod jurysdykcje europejskich trybunalow).


Cytat:
Jak już kiedyś pisałem , banda wariatów i krzykaczy . Jedyne co mogą wywołać ich działania , to poirytowanie .
Czy wariaci i krzykacze mogą wynajmować najlepsze kancelarie adwokackie? Mogą. Więc dlaczego ich bagatelizujesz? Rząd Niemiecki powinien ich ukrócić. A że nie mogą nikomu zabronić walczyć w sądzie, to musieliby przejąć na siebie odszkodowania. Nie zrobią ani pierwszego ani drugiego, więc problem istnieje.