Kurnikowcy łączcie się! Ilu jest nas tak mniejwięcej? Jutro po meczu, czyli gdzieś tak o 22:30 rozgrywamy, jakże poważne i prestiżowe zawody na najlepszego Kurnikowca Dnia w kalambury
Lista zawodników:
w0lno
Precel z makiem
michu-kozlowek
Paulinka_WKS
Uran235
WiselkaMLP
gris
Prezydentowa [?]
Firo [?]
Jeszcze ktoś chętny?
Ps. Czy mógłby jakiś admin zmienić nazwę tematu np na Kurnikowo  ?
Ps2. Nie muszę mówić, kto będzie zwycięzcą :skromny: hehe
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 15.08.2008 o godz. 23:38.
|