Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 15.08.2008, 23:34


Kurnikowcy łączcie się! Ilu jest nas tak mniejwięcej? Jutro po meczu, czyli gdzieś tak o 22:30 rozgrywamy, jakże poważne i prestiżowe zawody na najlepszego Kurnikowca Dnia w kalambury

Lista zawodników:
w0lno
Precel z makiem
michu-kozlowek
Paulinka_WKS
Uran235
WiselkaMLP
gris
Prezydentowa [?]
Firo [?]

Jeszcze ktoś chętny?

Ps. Czy mógłby jakiś admin zmienić nazwę tematu np na Kurnikowo ?
Ps2. Nie muszę mówić, kto będzie zwycięzcą :skromny: hehe
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 15.08.2008 o godz. 23:38.
Odpowiedz cytując