Wyświetl pojedynczy post
CarloResoort
PNU '06
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 15.08.2008, 23:28
No ale chyba logiczne ze jak przyjda jacys cylindrarze to nie wpier.... sie w sam srodek mlyna ... zobacza co sie dzieje i pojda na boczne sektory.

Zawsze przy okazji takich meczy niestety doping a przede wszystkim przekroj spoleczenstwa na trybunach jest jaki jest - przyklad REAL Madryt w Krakowie ...

Ja bym tam nie panikowal, nawet z powodu kilku kolesi ktorzy cos tam sprzedaja... nie mnie to oceniac - ale ile moga sprzedac tych biletow ? 100 ? 200?

Ludzie ogarnijcie sie .. przeciez sektor D liczy sobie troszke wiecej niz te kilka biletow ... a placzecie jakby normalnie caly stadion byl wyprzedawany w jakis ****a ticketpro czy innych bucow ...