|
Artykuł bardzo fajny, świetnie podsumowuje Premiership. Ja liczę, że Aston Villa da radę pogodzić grę w UEFA i w lidze i załapią się do pucharów na następny sezon. Kto zostanie mistrzem w sumie mi wisi, bo cała czołówka to nie drużyny tylko maszynki do zarabiania kasy. Najbardziej zasługuje chyba Manchester United, bo wydaje się być najlepszy z tych drużyn piłkarsko( duża w tym zasługa trenera).
Jeżeli idzie o piłkarzy indywidualnie, to uważam, że błyśnie Manucho z Manchesteru. Facet pokazał już duże umiejętności na tegorocznym PNA.
|