Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
38
15.08.2008, 22:27
Zobaczymy jutro
w kalambury nie grałem długo więc dzisiaj to była tylko rozgrzewka
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem