Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 15.08.2008, 22:22
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Chopcze - zmiażdżyłam was przewagą 100 pkt
Bez takich dobra

Raz Ci się udało . Pozostańmy przy tym, że oboje byliśmy najlepsi hehe.

Michu - aleś opis dowalił... powiększ go jeszcze troche hehe.

Edytka: Precel już się nie wymiguj od uderzenia się w pierś jak nasi sportowcy. Osobiście w kalambury nie grałem przeszło 2 miechy.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 15.08.2008 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując