Prezydentowa napisał(a):

Chopcze - zmiażdżyłam was przewagą 100 pkt
|
Bez takich dobra
Raz Ci się udało

. Pozostańmy przy tym, że oboje byliśmy najlepsi hehe.
Michu - aleś opis dowalił... powiększ go jeszcze troche hehe.
Edytka: Precel już się nie wymiguj od uderzenia się w pierś jak nasi sportowcy. Osobiście w kalambury nie grałem przeszło 2 miechy.