Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 15.08.2008, 22:20
dokładnie więcej ludzi! 5 osób to zamało w0lno poprostu farta miałeś większośc z nas dopiero się rozkrecała

Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Chopcze - zmiażdżyłam was przewagą 100 pkt
raz ci sie udało...

Mam prośbe do moderatorów żeby zmienili nazwe tematu na sam KURNIK!!!
Odpowiedz cytując