Ligę starannie wyselekcjonowanych robotów wreszcie czas zacząć !!

. Kolejny sezon nadziei o powrocie The Gunners na szczyt. Wydaję się, że po poprzednim, który był w ich wykonaniu dużym zaskoczeniem powinien nastąpić progres,jednak będzie szalenie ciężko gdyż konkurencja jest niesłychana.
Pozdrawiam koneserów zdecydowanie najlepszej ligi na świecie
