Wyświetl pojedynczy post
małolatTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.08.2008, 21:27
Ligę starannie wyselekcjonowanych robotów wreszcie czas zacząć !! . Kolejny sezon nadziei o powrocie The Gunners na szczyt. Wydaję się, że po poprzednim, który był w ich wykonaniu dużym zaskoczeniem powinien nastąpić progres,jednak będzie szalenie ciężko gdyż konkurencja jest niesłychana.

Pozdrawiam koneserów zdecydowanie najlepszej ligi na świecie
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
Odpowiedz cytując