Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 15.08.2008, 19:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tylko 3-5-8 i kierki
Kalambury serio fajna sprawa, kilka osób i wiele śmiechu Zdolności mieć nie trzeba, ja nie mam

PANIE MODERATORZE- PROSZĘ O ZMIANĘ NAZWY TEMATU Z "KURNIK - LITERAKI" NA "KURNIK". Z GÓRY DZIĘKI.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 15.08.2008 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując