Temat
:
Barclays Premiership 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Rozmywaczus Pospolitus
Member
Od: 08.2008
Offline
#
11
15.08.2008, 18:26
W tym sezonie jednak Tottenham ma niesamowita pake... Giovanni, Arszawin, Modric - to musi o czyms swiadczyc. W dodatku zatrzymali Berbatova i Kinga. Beda mocni.
Czub tabeli bedzie wygladal tak:
1. ManU
2. L-pool
3. Tottenham
4. Arsenal
5. Chelsea
Rozmywaczus Pospolitus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rozmywaczus Pospolitus
Znajdź inne posty napisane przez Rozmywaczus Pospolitus