Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.08.2008, 18:21
Nie wydaje mi się... Co roku straszą, może wygrywają pojedyncze szlagiery, niemniej jednak brak im stabilizacji na równym, wysokim poziomie. Wielka czwórka jednak odbiega potencjałem od reszty.
Odpowiedz cytując