Temat
:
Barclays Premiership 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Rozmywaczus Pospolitus
Member
Od: 08.2008
Offline
#
6
15.08.2008, 18:14
Wierzcie lub nie, ale wedlug mojego rozumowania mocno zakreci Tottenham... To bedzie trzecia sila ligi
Rozmywaczus Pospolitus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rozmywaczus Pospolitus
Znajdź inne posty napisane przez Rozmywaczus Pospolitus