Wyświetl pojedynczy post
Rozmywaczus Pospolitus
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.08.2008, 18:14
Wierzcie lub nie, ale wedlug mojego rozumowania mocno zakreci Tottenham... To bedzie trzecia sila ligi
Odpowiedz cytując