jak czytam niusy o sposobie myślenia kibiców Craxy to zaczynam życzyć Lechowi sukcesów. Może wtedy skupią swoje emocje na wartościach pozytywnych?
Takie widzenie świata poprzez negację swego kompleksu prowadzi do zubożenia osobowości a następnie różnych dziwnych fobii.
Z drugiej strony miłe to uczucie, że Wisełka stanowi sens życia nie tylko dla nas
