Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1115
Stary 15.08.2008, 18:03
jak czytam niusy o sposobie myślenia kibiców Craxy to zaczynam życzyć Lechowi sukcesów. Może wtedy skupią swoje emocje na wartościach pozytywnych?
Takie widzenie świata poprzez negację swego kompleksu prowadzi do zubożenia osobowości a następnie różnych dziwnych fobii.

Z drugiej strony miłe to uczucie, że Wisełka stanowi sens życia nie tylko dla nas


Odpowiedz cytując