WiselkaMLP napisał(a):

moze mi ktos powiedziec okolo po jakim czasie treningu atrybuty zawodnikow zaczna rosnac
no i mile widziala by byla jakas porada na ustawienia druzynowe
|
nie da się tego określić. zależy to od: potencjału i umiejętności zawodnika, jego formy i tego czy gra, ustawień treningowych, trenerów...
co do ustawień drużynowych, ja w zależności od taktyki, ale zazwyczaj ustawiam nastawienie na minimalnie poza środek paska, agresywny odbiór, pressing na własnej połowie i podania lekko przesunięte za połowe paska.