-Goral- napisał(a):

Tylko tu nie chodzi o zgłoszenie do rozgrywek tu chodzi o wpis do protokołu meczowego, którego według mediów nie było. Taka sytuacja mogła się jak najbardziej zdarzyć przecież wystarczy drobna nieuwaga i jedno nazwisko zostało pominięte.