Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
23
15.08.2008, 17:41
gris
napisał(a):
Ja uwielbiam makao... to jest moje życie
Ja mam tak samo
zaczynałem kurnik od makao i uwielbiam je, choć teraz gram w prawie wszystko
) Literaki są na dłuższy czas, np. obok sopcastu gdy mecz się ogląda
Zbigniew Boniek - "
Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem.
"
Michel Platini
- "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem.
"
The Daily Mirror - "
Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
marcinarsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinarsenal
Znajdź inne posty napisane przez marcinarsenal