Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2357
Stary 15.08.2008, 17:12
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze baaaardzo wątpliwe żeby taki klub sobie pozwolił na takie głupie niedopatrzenie. Po prostu kompletnie nie wierzę w to. Ale nawet jakby, czysto hipotetycznie było to prawdą to nie ma co liczyć na dyskwalifikację Barcy, najwyżej dostaniemy walkowera 3-0 a widząc z jaką łatwością Barca nas ogrywała to w Krakowie bez problemu to odrobią...
No co wy, nie dostaniemy walkowera na pewno. Najwyżej UEFA wtopi im jakąś śmieszną dla nich karę finansową i po sprawie. Jak ktoś wcześniej napisał nie będą ryzykowali nieobecności Barcy w LM
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
Odpowiedz cytując