Rob_Zombie napisał(a):

|
Po pierwsze baaaardzo wątpliwe żeby taki klub sobie pozwolił na takie głupie niedopatrzenie. Po prostu kompletnie nie wierzę w to. Ale nawet jakby, czysto hipotetycznie było to prawdą to nie ma co liczyć na dyskwalifikację Barcy, najwyżej dostaniemy walkowera 3-0 a widząc z jaką łatwością Barca nas ogrywała to w Krakowie bez problemu to odrobią...
|
No co wy, nie dostaniemy walkowera na pewno. Najwyżej UEFA wtopi im jakąś śmieszną dla nich karę finansową i po sprawie. Jak ktoś wcześniej napisał nie będą ryzykowali nieobecności Barcy w LM
