Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2355
Stary 15.08.2008, 17:00
Kasiunia napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=28713
A to ciekawe..
mnie to już zainteresowało podczas meczu, kiedy komentator mówił, że Hleb nie był zgłoszony...
Po pierwsze baaaardzo wątpliwe żeby taki klub sobie pozwolił na takie głupie niedopatrzenie. Po prostu kompletnie nie wierzę w to. Ale nawet jakby, czysto hipotetycznie było to prawdą to nie ma co liczyć na dyskwalifikację Barcy, najwyżej dostaniemy walkowera 3-0 a widząc z jaką łatwością Barca nas ogrywała to w Krakowie bez problemu to odrobią...
Odpowiedz cytując