Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.08.2008, 16:50
Dzięki, Krissu, choć aż się wystraszyłam, że przegapiłam dziś jakieś mecze Już się biorę za trzymanie kciuków za moje ulubione zespoły, ze względów sentymentalnych - aż trzy.

Artykuł świetny, choć trochę w stylu "Fever pitch".
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując