Temat
:
Barclays Premiership 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
Od: 09.2003
Offline
#
2
15.08.2008, 16:50
Dzięki, Krissu, choć aż się wystraszyłam, że przegapiłam dziś jakieś mecze
Już się biorę za trzymanie kciuków za moje ulubione zespoły, ze względów sentymentalnych - aż trzy.
Artykuł świetny, choć trochę w stylu "Fever pitch".
www.historiawisly.pl
dorotja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dorotja
Znajdź inne posty napisane przez dorotja