Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2351
Stary 15.08.2008, 16:47
LAB napisał(a):Wyświetl post
za chwile bedzie dementi i okaze sie ze byl uprawniony.Nawet jak nie był. To taka sytuacja jak po meczu z PAO gdzie kazdy doszukiwal sie jakis faktow dzieki ktorym moglibysmy otrzymac walkowera
No ale pismo moglby nasz klub wyslac...
Umysł podpowiada: honor.
Serce podpowiada: zrobić im koło dupy.

Odpowiedz cytując