LAB napisał(a):

za chwile bedzie dementi i okaze sie ze byl uprawniony.Nawet jak nie był. To taka sytuacja jak po meczu z PAO gdzie kazdy doszukiwal sie jakis faktow dzieki ktorym moglibysmy otrzymac walkowera
No ale pismo moglby nasz klub wyslac...
|
Umysł podpowiada: honor.
Serce podpowiada: zrobić im koło dupy.
