Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
228
15.08.2008, 13:15
BiałaGwiazda
napisał(a):
Może teraz Heerenven odda nam go za darmo?
I po co nam ten gwiazdorek ? Ja go za darmo nawet nie chce. Poziom jaki on prezentuje jest żenujący, a i zapewne zażyczy sobie nie mały kontrakt.
couch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do couch
Znajdź inne posty napisane przez couch