Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 15.08.2008, 13:15
BiałaGwiazda napisał(a):
Może teraz Heerenven odda nam go za darmo?
I po co nam ten gwiazdorek ? Ja go za darmo nawet nie chce. Poziom jaki on prezentuje jest żenujący, a i zapewne zażyczy sobie nie mały kontrakt.

Odpowiedz cytując