AYALA napisał(a):

|
po przemówieniu Kaczora w Tibilisi nie zdziwie sie jak nam Rosja zakręci kurek z gazem i podniesie cene 2 krotnie.
|
Podniesienie ceny miałoby miejsce niezależnie od mowy Kaczora - przykład Gruzji pokazuje, że Ruscy robia dokładnie to, co chcą i to na ile pozwalają im podstawowi gracze na arenie. W kwestii dostaw są nimi Niemcy i Francja.
Słowa Kaczora są dla Ruskich musnieciem . Tarcza to jest mocny sierpowy. To za tarcze bedą nas ruscy rozliczać.
Z drugiej strony uważam, że są takie chwile, kiedy prawda MUSI ijrzeć światło dzienne.
Uświadomcie sobie czego dokonali Ruscy - dokonali inwazji na suwerenne państwo - zabijali ludzi, palili grabili - kiedy PRAWDA ma ujrzeć światło jesli nie w takich momentach?
Król okazał się nagi - był nim od samego początku i czas najwyższy to powiedzieć.
Żadnego certolenia się - ruscy są w fazie krytycznej, albo uda nam sie ich powstrzymać, albo takich Gruzji bedzie więcej. Naszą rolą jest przypominanie co to Rosja i jakie ma zapędy. Uważam, że bardzo dobrze z tego sie wywiązujemy.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43